į pradžią turinys susisiekiteInformacija » Naujienų archyvas
spausdinti
Į Velykų rytmečio ,,Aleliuja‘‘ tikinčiuosius kvietė naujas bažnyčios varpas

Paskutinis kovo sekmadienio rytmetis kitoks. Jis šventinis. Naujas bažnyčios varpas pirmą kartą savo skambėjimu tikinčiuosius kvietė į Velykų šventę. Nuo kalnelio ant kurio stovi šv. Jurgio bažnyčia jo skardus garsas pasiekė atokiausius miesto kampelius. Tikintieji skubėjo švęsti Velykų.

plačiau
 
Kad pasiektum dangų širdimi, panešėti kryžių tu turi

Didįjį Penktadienį maldingą eiseną miesto gatvėmis Kėdainių šv. Jurgio bažnyčios klebonas Artūras Stanevičius su gausia tikinčiųjų palyda pradėjo kaip ir kasmet nuo Kėdainių rajono savivaldybės.

plačiau
 
Piligriminė kelionė

Baigiantis Gavėniai Kėdainių Šv. Jurgio tikinčiųjų bendruomenė vyko į Kauno Šventųjų apaštalų Petro ir Povilo arkikatedrą baziliką švęsti Didžiojo Ketvirtadienio liturgijos, kurioje taip pat dalyvavo parapijos klebonas Artūras Stanevičius.

plačiau
 
Pavasario sniege žalios verbos

Tikėkimės, kad pavasario laike pasiklydusi žiema ilgai neužsibus. Verbų sekmadienį brendame į bažnyčią per purų, baltą sniegą.

plačiau
 
Žurnalistė bažnyčios salėje kalbino literatus

Pasaulinės poezijos dienos išvakarėse ,,Rinkos aikštės“ žurnalistė Kristina Mirvienė kalbino Kėdainių krašto literatų sambūrio poetus.

plačiau
 
Malda už laisvės gynėjus

Kuo prasideda dvidešimt šeštasis laisvės pavasaris, kovo 11- sios rytas? 

plačiau
 
Gavėnios kelyje širdies atvartos pasaulyje pabirusiems tautos vaikams

Pasaulio lietuvių maldos sekmadienis, 2016 kovo 6 dieną, Kėdainių šv. Jurgio bažnyčioje Šv.Mišios už Lietuvos žemės vaikus išeivijoje ir Tėvynėje.

plačiau
 
<<  ankstesnis  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11