Informacija » Naujienų archyvas spausdinti
Į didžią šventę Užgimimo

Ketvirtą Advento sekmadienį Kėdainių Šv. Jurgio bažnyčioje Advento vainike buvo uždegta Angelų žvakė. Klebonas Artūras Stanevičius laikė Advento Šv. Mišias. Po Šventųjų Mišių tikintieji galėjo pasiklausyti Kėdainių kultūros centro etnografinio ansamblio ,,Jorija“ atliekamų Advento ir Kalėdinių dainų koncerto.

plačiau
 
Šventosios Mišios už kunigą Juozą Zdebskį ir knygos pristatymas

Pirmąjį žiemos sekmadienį Kėdainių Šv. Jurgio bažnyčioje klebonas Artūras Stanevičius Šventąsias Mišias aukojo už kunigą Juozą Zdebskį ir rašytoją Aleksą Gasparą.

plačiau
 
Adventu pradėjome Kristaus laukimą

Paskutinį rudens sekmadienį atverčiame naujų liturginių metų puslapį. Adventu pradedame Kristaus laukimo keturių savaičių laikotarpį. Laukimo rimtyje gryninsime savo sielą malda, dvasingumu, džiugia Atėjimo pajauta.

plačiau
 
Kristaus Karaliaus iškilmė

Baigiantis bažnytiniams metams Šv. Jurgio bažnyčios klebonas Artūras Stanevičius aukojo padėkos Šv. Mišias.

plačiau
 
Apie Adventinius karpinius

Adventas ir Kalėdos – ne tik ramių apmąstymų, bet ir karštligiško darbo metas. Tada šeimose meistraujama, kepama ir dirbami kiti darbai. Patalpos puošiamos šventiškai, dekoruojamos pačių nusipintais Advento ar durų vainikais, langai – paveikslėliais ir rankdarbiais ar kitomis judančiomis figūromis.

plačiau
 
Parodos ,,Karpinių Gyvenimas” autorės prisistatymas

Kėdainių dailės draugijos pirmininkės, karpinių meistrės, Albinos Mackevičienės popieriaus karpinių parodos - ,,Karpinių Gyvenimas” autorės prisistatymas.

Paroda Šv. Jurgio bažnyčioje veiks iki Kalėdų.

plačiau
 
Išėjusiems kukli dovana

Rudenio dangus rūstauja vėtromis ir sniegu. Tą rytmetį žemę nubalino šalna. Visų Šventųjų ir Vėlinių dienomis žmonės su gėlėmis, žvakelėmis ir neišsakyto monologo atodūsiais širdyse skuba į Vėlinių atlaidus, lanko išėjusiųjų kalnelius, kurie sužimba liepsnelėmis.

plačiau
 
Švenčiausios Mergelės Marijos Rožinio Karalienės atlaidai

Rožinis tai nuoširdus maldų takelis vedantis mūsų širdis prie Dievo. Gamta neatsigręždama bėga rudeniu. Diena trumputė, o vakarai ilgėja. Derliaus nuėmimo darbai baigti. Šeimos spalio vakarais jau gali pinti maldų vainiką. Miela matyti, kada vaikai savo mažose rankose laiko Rožinį, kalba šią nuostabią maldų pynę. Kėdainių Šv. Jurgio bažnyčioje užsimezgė graži tradicija su katechezės vaikais ir jų tėveliais sukalbėti Švč. Mergelės Marijos Rožinį.

plačiau
 
Bažnyčioje nuotaikinga šventė gyvūnėliams ir jų šeimininkams

Kaip ir kiekvienais metais Šventojo Pranciškaus dieną Kėdainių Šv. Jurgio bažnyčioje yra laiminami gyvūnėliai. Spalio ketvirtą dieną į bažnyčią išpuoselėtus savo mylimus globotinius vedėsi vaikai, seneliai ir net visi šeimos nariai atėjo į gyvūnų palaiminimo šventę.

plačiau
 
Šventino transporto priemones

Kelias tam, kad juo eitume, kad susitiktume, prasilenktume, keliautume. Kažkada  žemėje žmogus pramynė pirmąjį takelį. Po to nutiesė kelią. Dabar  visas pasaulis išraižytas gyvomis kelių juostomis. Dienomis ir naktimis keliais juda begalė transporto priemonių.

plačiau
 
<<  ankstesnis  8   9   10   11   12   13   14   sekantis  >>