Informacija » Naujienų archyvas spausdinti
2019-03-10 Pirmasis Gavėnios sekmadienis

Atrodo, kad visai neseniai pradėjome naujuosius Liturginius metus, kada su Advento vainikais rankose atkeliavome į bažnyčią ir pradėjome Kalėdų laukimo laikotarpį Adventą.

plačiau
 
2019-03-06 Gavėnios pradžios – Pelenų dienos Šventosios Mišios

2019 m. kovo 6d. (trečiadienį) 10 val.  Gavėnios pradžios – Pelenų dienos Šventosios Mišios ir atgailos ženklo suteikimas pabarstant galvas pelenais primenant amžinąsias vertybes.

plačiau
 
2019-03-05 Parapijos Caritas sukvietė į linksmą Užgavėnių šventę

2019 m. kovo 5d. (antradienį), po 10 val. Šventųjų Mišių, kurias aukojo parapijos klebonas Artūras Stanevičius, aikštėje prie Parapijos namų, Caritas sukvietė į linksmą Užgavėnių šventę.

plačiau
 
2019-03-03 Šv. Mišios už pasaulyje pabirusius lietuvius

Pirmąjį kovo sekmadienį šventėme visų pasaulio lietuvių maldos dieną.

plačiau
 
2019-02-27 Dalyvavimas metinėje Kauno arkivyskupijos Caritas konferencijoje

2019 m. vasario 27 d. Kauno arkivyskupijos karitiečiai ir savanoriai rinkosi į metinę Caritas konferenciją. Kėdainių dekanatui atstovavo mūsų Kėdainių šv. Jurgio parapijos klebonas Artūras Stanevičius ir parapijos Carito aktyvios narės su savo vadove Malenija Pivoriene. Malenija Pivorienė buvusi ilgametė Kėdainių dekanato Carito pirmininkė. Ji daug dešimtmečių vadovauja Kėdainių šv. Jurgio parapijos Caritui. Kėdainių šv. Jurgio parapijos Caritas skaičiuoja per keturiasdešimt aktyvių narių.

plačiau
 
2019-02-23 45 -ąjį Jubiliejų švenčiančią kapelą „Vilainiai“ sveikino Kėdainių Šv. Jurgio bažnyčios klebonas kunigas Artūras Stanevičius

Kaip ir visada, mūsų Kėdainių šv. Jurgio bažnyčios klebonas Artūras Stanevičius, susirinkusius į liaudiškos muzikos kapelos „Vilainiai“ 45-erių metų jubiliejinį koncertą „Kol dar muzika skamba širdy“ pasveikino gražiausiu katalikų pasveikinimu: „Garbė Jėzui Kristui!“.

plačiau
 
2019-02-16 Šv. Mišios už Tėvynę

Kasmet vasario 16 ąją Lietuvos Valstybės atkūrimo dieną stengiamės paminėti dvasingiau ir širdingiau susirinkę šeimose ir bendruomenėse.

plačiau
 
2019-02-10 Šv. Mišios minint Pasaulinę ligonių dieną

Pasaulinę ligonių dieną sekmadienio Šv. Mišiose, kurias aukojo klebonas Artūras Stanevičius meldėmės už ligonius, gydytojus ir slaugytojus.

plačiau
 
2019-02-09 Paminėti pirmųjų Lietuvos kariuomenės kautynių už laisvę 100-metis ir pirmojo Lietuvos savanorio Povilo Lukšio žūties 100 – osios metinės

Atminties valandoje minint pirmųjų Lietuvos kariuomenės kautynių už laisvę 100-metį ir pirmojo Lietuvos savanorio Povilo Lukšio žūties 100 – ąsias metines, vasario 9 d. Kėdainių šv. Jurgio bažnyčios klebonas Artūras Stanevičius vyko į Taučiūnus, kur pašventino naujai restauruotą  savanorio Povilo Lukšio paminklą. Visi dalyvavusieji sugiedojo Lietuvos himną.

plačiau
 
2019-02-05 Šv. Agota

Vasario 5 d.  – ­­ Šv. Agotos liturginis paminėjimas. Šv. Mišiose, kurias aukojo klebonas Artūras Stanevičius meldėme Dievą šv. Agotos užtarimo ir apsaugos nuo gaisro ir kitokių nelaimių.

plačiau
 
2019-02-03 Šv. Blažiejus

Vasario 3 d. minimas vyskupas ir kankinys Šv. Blažiejus. Šventasis buvo gydytojas kilęs iš Kapadokijos. Šv. Blažiejų nuolat persekiojo ir nukankino dėl nežinomų priežasčių. Legenda pasakoja, kad pakeliui į egzekucijos vietą jis stebuklingai pagydė berniuką, kuriam gerklėje buvo įstrigusi žuvies ašaka.

plačiau
 
2019-02-02 Kristaus paaukojimas – Grabnyčios

Bažnyčioje nebeliko išpuoštų Kalėdinių eglių. Nuimta tikinčiuosius džiuginusi Prakartėlė. Jau gręžiamės į Didžiąją pavasario šventę.

plačiau
 
2019-01-13 Šv. Mišios už Lietuvos Laisvės gynėjus, pagarbi atmintis ir širdžių „Ačiū"

Lietuvos valstybinė šventė – Laisvės gynėjų diena – kovojusių už Tėvynės laisvę paminėjimas šv. Jurgio parapijos tikintiesiems prasidėjo Šv. Mišiomis, kurias aukojo klebonas Artūras Stanevičius. Prisimindami šią skaudžią 1991 metų Lietuvai dieną meldėmės už gyvus ir mirusius Lietuvos Laisvės gynėjus.

plačiau
 
2019-01-11 Pelėdnagiuose prisimintas Sausio 13-osios didvyris

Kėdainiai per Sausio 13-osios įvykius yra netekę dviejų kraštiečių − Vytauto Koncevičiaus ir Alvydo Kanapinsko. Jų kapai yra Kauno gatvės kapinėse. Ten Sausio 13 d. 13 val. bus padėta gėlių, uždegtos žvakelės. O šiandien Pelėdnagiuose pagerbtas ten gyvenusio V. Koncevičiaus atminimas.

plačiau
 
2019-01-08 Atsisveikinimas su Kazimieru Dobrovolskiu

Šiandien, 2019 m. sausio 8-ąją, mes pagerbiame krikščionį, gerų darbų ir maldos žmogų Kazimierą Dobrovolskį, švelniai parapijiečių vadinamą Kaziuku. Pagerbiame savo parapijietį visada nešusį ramybę ir meilę, kurio veide visada švietė šypsena. Dabar jau sakome – buvo. Jis buvo visada pasiruošęs visiems padėti, pamokyti, užtarti malda.

plačiau
 
<<  ankstesnis  1   2   3   4   5   10  sekantis  >>