Informacija » Naujienų archyvas spausdinti
2018-11-20 Kėdainių profesinio rengimo centre vyko ‎Susitikimas - diskusija "Darbdaviai - Socialiniai partneriai"

Į šiuos susitikimus kasmet yra kviečiamas gerbiamas Kėdainių šv. Jurgio parapijos klebonas Artūras Stanevičius.

plačiau
 
2018-11-18 Dievo šlovinimas giedant

Ruduo nubėgdamas padovanojo vieną kitą gražų sekmadienį. Kviečiant bažnyčios varpui sekmadieniais gatvėse pasirodo šventiškai apsirengę parapijos tikintieji. Sekmadienis yra šventa diena skirta maldai ir poilsiui. Su tėveliais atskuba katechezės vaikai. Berniukai eina patarnauti prie altoriaus, o mergaitės adoruoti. Jaunimas prisijungia prie bažnyčios choristų. Šventoriuje girdisi, kaip parapijos namuose vyksta bažnyčios choro repeticija.

plačiau
 
2018-11-12 Kėdainių J. Paukštelio progimnazijoje atidarytos naujos erdvės mokinių laisvalaikiui

Svečiai kartu su J. Paukštelio progimnazijos direktore Tereza Sotnik perkirpo atidarymo juostelę. Naujai sutvarkytas patalpas pašventino šv. Jurgio parapijos klebonas Artūras Stanevičius.

plačiau
 
2018-11-11 Pasitinkant Pasaulinę vargstančiųjų dieną

Artėjant Pasaulinei vargstančiųjų dienai Kėdainių šv. Jurgio parapijoje vyko Carito susirinkimas, kuriame dalyvavo apie 40 aktyvių parapijos caritiečių ir remėjų. Susirinkimą organizavusi carito pirmininkė Malenija Pivorienė jau beveik trisdešimt metų vadovauja parapijos Carito veiklai.

plačiau
 
2018-11-04 Vėlinių laike maldos už partizanus, politinius kalinius ir tremtinius

Daug saulės spindulių pažėrė lapkričio ketvirtosios dangus. Vėlinių aštuntadienio paminėjimai kupini maldų už išėjusius ir prisiminimų apie juos.

plačiau
 
2018-11-01 Visų Šventųjų dieną - maldos ir eilės

Atidavęs gražiausias spalvas tyliai miršta ruduo. Vėlinių laikas. Visi skubame į išėjusiųjų miestus nusėtus kryžiais, gėlių žiedais ir žvakelių liepsnelėmis.

plačiau
 
2018-10-14 Gražus dviejų parapijų bendradarbiavimas

Šventybrasčio parapijai Švenčiausios Mergelės Marijos - Rožyno Karalienės atlaidų metu talkino Kėdainių šv. Jurgio bažnyčios parapijiečiai.

plačiau
 
2018-10-13 Kėdainių dekanato diena Šiluvoje

Prabėgo vos mėnuo nuo Šilinių atlaidų, į kuriuos mūsų Kėdainių šv. Jurgio parapijos maldininkai vyko kasdien. Parapijos tikintieji ir toliau degė noru dalyvauti  spalio 13-ąją – Kėdainių dekanato dieną Šiluvoje.

plačiau
 
2018-10-11 Pašventintos naujos patalpos šauliams

Kėdainių Povilo Lukšio šaulių 205-osios kuopos nariai pagaliau turi savas patalpas, kuriose galės rinktis ir bendrauti. Skongalio gatvėje (buvusiame “Vaivorykštės” vaikų darželyje) esančiame pastate kuopai patalpas skyrė Kėdainių rajono savivaldybė.

plačiau
 
2018-10-10 Pašventintas naujas „Lifosos" cechas

Naująjį cechą pašventino Kėdainių šv. Jurgio parapijos klebonas A. Stanevičius.

plačiau
 
2018-10-07 Švč. Mergelės Marijos – Rožyno Karalienės atlaiduose pašventinta metalinė popiežiaus Pranciškaus skulptūra

Spalio 7 d. (sekmadienį) Kėdainių šv. Jurgio bažnyčioje šventėme Švč. Mergelės Marijos – Rožyno Karalienės atlaidus, kuriuose dėkojome Dievui už Šventojo Tėvo gausias malones gautas dalyvaujant Jo šventenybės aukotose Šv. Mišiose.

plačiau
 
2018-10-04 Bažnyčioje laimino gyvūnėlius

Spalio 4 – ąją minimas šv. Pranciškus ir Pasaulinė gyvūnijos diena. Gyvūnų, gamtosaugos ir prekybininkų globėju laikomas šv. Pranciškus Asyžietis – katalikų šventasis, kuris gimė Italijoje. Jo tikrasis vardas ir pavardė yra Giovanni di Pietro di Bernardone.

plačiau
 
2018-09-30 Keliaujančiųjų ir vairuotojų dieną meldėmės ir už vaikus

Lietuvos vyskupų konferencija 2009 metais per plenarinį posėdį paskelbė paskutinį rugsėjo sekmadienį Keliaujančiųjų ir vairuotojų diena. Jau aštunti metai Kėdainių šv. Jurgio bažnyčioje yra minima ši diena.

plačiau
 
2018-09-23 Iš susitikimo su popiežiumi Pranciškumi

Tą nepaprastą sekmadienį Rugsėjo 23-čiąją Kėdainių šv Jurgio parapijos tikintieji drauge su šv. Jurgio bažnyčios klebonu Artūru Stanevičiumi, kurio iniciatyva ir rūpesčiu turėjome galimybę nuvykti į susitikimą su popiežiumi Pranciškumi prieš saulės tekėjimą būriavosi šv. Jurgio bažnyčios šventoriuje.

plačiau
 
2018-09-16 Šv. Mišios už partizanus, tremtinius ir politinius kalinius

Rugsėjo vidurio sekmadienį į Šv. Jurgio bažnyčią rinkosi partizanai, tremtiniai, politiniai kaliniai, laisvės kovų dalyviai, šauliai, partizanų giminės ir artimieji.

plačiau
 
<<  ankstesnis  1   2   3   4   5   6   7   10  sekantis  >>