SKELBIMAI


 

2020 m. rugpjūčio 15 d. (šeštadienį), Žolinės - Švenčiausios Mergelės Marijos Ėmimo į Dangų iškilmės Šv. Mišios 10 val. ir 12 val. Šventinami žolynai ir derlius.

Po pamaldų klausydamiesi dainos gaivinsimės žolinių arbata bei stiprinsimės kareiviška koše už kurią dėkosime Kėdainių Povilo Lukšio šaulių kuopai.

 


 

Maloniai prašome Jūsų 1,2 % fizinių asmenų mokesčio dalį skirti parapijai:

 

Prašome anketoje (forma FR0512) įrašyti savo bei Kėdainių

šv. Jurgio parapijos duomenis ir ją atiduoti Apskrities valstybinei mokesčių inspekcijai (VMI).

Pavadinimas

Kėdainių šv. Jurgio parapija

Adresas

Juodkiškio g. 8, Kėdainiai

Juridinio asmens kodas

191045038

Bankas

Swedbank LT887300010002521830

 


 


NAUJIENOS


 

2020-07-26 Didėja ypatingo pamaldumo Švč. Mergelei Marijai gretos

Parapijiečiai ir svečiai rinkosi į Oninių Šv. Mišias. Lietuvoje šv. Onos garbei įvesti atlaidai ir rengiamos ypatingos pamaldos. Įvedus krikščionybę ši šventė sutapatinta su šv. Onos ir šv. Joakimo varduvėmis. Šv. Ona ir Joakimas yra Švč. Mergelės Marijos tėvai.  Šv. Ona yra laikoma moterų globėja ir užtarėja. Ji saugo nuo ugnies ir gaisrų.

Plačiau


 

2020-07-18 Sutvirtinimo sakramento teikimo šventė

Pagaliau atėjo ilgai lauktoji Kėdainių Šv. kankinio Jurgio parapijos sutvirtinamųjų šventė. Lauktoji ne tik jaunimo, bet ir jų šeimų. Lauktoji - visos bendruomenės. Karštą liepos 18-osios pavakarę į bažnyčią rinkosi jaunimas, jų šeimos, Kėdainių Povilo Lukšio 205-oji šaulių kuopa, parapijos maldos grupės, parapijiečiai ir svečiai.

Plačiau


 

2020-07-06 Šv. Mišios švenčiant Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) ir Tautiškos giesmės dieną

Liepos 6 dieną prie kiekvienų namų plevėsavo Lietuvos valstybės vėliavos. Bendruomenės ruošėsi paminėti Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) ir Tautiškos giesmės dieną.

 

Plačiau


 

2020-07-05 Poezijos vasara „Ten, kur poezija virsta malda“

Liepos 5 dieną Kėdainių Šv. Jurgio bažnyčios kalnelyje vyko tradicinė šeštoji vasaros poezijos šventė „Ten, kur poezija virsta malda.“ Šventė prasidėjo Kėdainių krašto literatų ir svečių dalyvavimu Šv. Mišiose, kurias aukojo klebonas, Kėdainių krašto literatų sambūrio dvasinis vadovas Artūras Stanevičius.

 

Plačiau


 

2020-07-04 Maldos, gamtos ir tapybos terapija „Nutapysiu eilėraštį“

 

Liepos 4 dieną šv. Jurgio bažnyčios kalnelyje po ryto Šv. Mišių vyko krašto literatų tapybos pleneras „Nutapysiu eilėraštį“. Tradicinis tapo jau kelinti metai rengiamas šis tapybos pleneras, kurį organizuoja Kėdainių krašto literatai.

 

Plačiau


 

2020-06-28 Kėdainių Šv. kankinio Jurgio bažnyčioje – Pirmosios Komunijos šventė

Birželio 28 dieną į Šv. Mišias rinkosi vaikai, kurie tą dieną priėmė Pirmąją Šventąją Komuniją.

 

Plačiau


 

Birželis - Švč. Jėzaus Širdies šventė

Labai greitai bėga vasara. Vieni po kitų nužydi žiedai. Negali atsigėrėti nuostabiausia pražydusios vasaros žolės įvairove, spalvų gama bei kvapų gaiva. Stebiesi, grožiesi, nori apkabinti kiekvieną mindomos, šienaujamos žolės žiedą. Pakeri tas nepaprastas gamtos nuoširdumas žmogui. Kartais net nesusimąstome kiek dovanų mums pažeria Kūrėjas kasdien, kasmet prie kojų.

Plačiau


 

2020-06-27 Jaunimo gyvosios piligrimystės žygis į Šiluvą

Dar tik prasidėjus karantinui, dėl pandemijos nutraukus fizinius susitikimus, su Kėdainių Šv. kankinio Jurgio parapijos klebonu Artūru Stanevičiumi, aptarėme tolimesnį jaunuolių rengimą Sutvirtinimo sakramentui nuotoliniu būdu.

Plačiau


 

2020-06-24 Naujojo arkivyskupo Kęstučio Kėvalo pasveikinimas Kauno arkikatedroje

Birželio 24-ąją Kauno arkikatedroje bazilikoje iškilmingai ir džiugiai sutiktas naujasis Kauno arkivyskupas metropolitas Kęstutis Kėvalas.

 

Plačiau


 

Idėja gimusi Šv. Jurgio bažnyčios kalnelyje – dvikalbio leidinio rezultatas

 

Rankose nauja dvikalbė poezijos knyga Znad Laudy i Niewiažy „Nuo Liaudės ir Nevėžio“.

 

Plačiau


 

2020-06-14 Šv. Mišios Gedulo ir Vilties dienai atminti

Birželio 14 dieną minint 79-ąsias masinio lietuvių trėmimo metines Kauno gatvės kapinėse prie Tremtinio kryžiaus klebonas Artūras Stanevičius aukojo Šventąsias Mišias už tremtinius bei politinius kalinius patyrusius genocido baisumus, už tuos, kuriems nušvito laimė sugrįžti į Lietuvą ir tuos, kurie liko gulėti svetimoje žemėje.

Plačiau


 

2020-06-03 Kylant svajonių balionams

Vilainių mokyklos - darželio „Obelėlė“ ketvirtokai buvo kupini jaudulio. Šiandieną jiems didžiausias dėmesys, nes jie palieka pradžios mokyklą.

 

Plačiau
 

Daugiau naujienų rasite čia


 

 
 
 spausdinti