SKELBIMAI


 

 

 


NAUJIENOS


 

2019-02-17 Šv. Mišių akimirkos

Nuotraukos

Plačiau

 


 

2019-02-17 Sutvirtinamųjų „UŽTVIRTINK“ susitikimas Jonavoje

Vasario devintą dieną, Kėdainių šv. Jurgio parapijos Sutvirtinimo sakramentui besiruošiantis jaunimas, dalyvavo Jonavoje vykusiame susitikime ,,UŽTVIRTINK“.

 

Plačiau


 

2019-02-16 Šv. Mišios už Tėvynę

Kasmet vasario 16 ąją Lietuvos Valstybės atkūrimo dieną stengiamės paminėti dvasingiau ir širdingiau susirinkę šeimose ir bendruomenėse.

 

 

Plačiau


 

2019-02-10 Šv. Mišios minint Pasaulinę ligonių dieną

Pasaulinę ligonių dieną sekmadienio Šv. Mišiose, kurias aukojo klebonas Artūras Stanevičius meldėmės už ligonius, gydytojus ir slaugytojus.

 

 

Plačiau


 

2019-02-09 Paminėti pirmųjų Lietuvos kariuomenės kautynių už laisvę 100-metis ir pirmojo Lietuvos savanorio Povilo Lukšio žūties 100 – osios metinės

Atminties valandoje minint pirmųjų Lietuvos kariuomenės kautynių už laisvę 100-metį ir pirmojo Lietuvos savanorio Povilo Lukšio žūties 100 – ąsias metines, vasario 9 d. šv. Jurgio klebonas Artūras Stanevičius vyko į Taučiūnus, kur pašventino naujai restauruotą  savanorio Povilo Lukšio paminklą. Visi dalyvavusieji sugiedojo Lietuvos himną.

Plačiau


 

2019-02-05 Šv. Agota

Vasario 5 d.  – ­­ Šv. Agotos liturginis paminėjimas. Šv. Mišiose, kurias aukojo klebonas Artūras Stanevičius meldėme Dievą šv. Agotos užtarimo ir apsaugos nuo gaisro ir kitokių nelaimių.

 

 

Plačiau


 

2019-02-03 Šv. Blažiejus

Vasario 3 d. minimas vyskupas ir kankinys Šv. Blažiejus. Šventasis buvo gydytojas kilęs iš Kapadokijos. Šv. Blažiejų nuolat persekiojo ir nukankino dėl nežinomų priežasčių. Legenda pasakoja, kad pakeliui į egzekucijos vietą jis stebuklingai pagydė berniuką, kuriam gerklėje buvo įstrigusi žuvies ašaka.

 

Plačiau


 

2019-02-02 Kristaus paaukojimas – Grabnyčios

Bažnyčioje nebeliko išpuoštų Kalėdinių eglių. Nuimta tikinčiuosius džiuginusi Prakartėlė. Jau gręžiamės į Didžiąją pavasario šventę.

 

 

Plačiau


 

2019-01-13 Šv. Mišios už Lietuvos Laisvės gynėjus, pagarbi atmintis ir širdžių „Ačiū“

Lietuvos valstybinė šventė – Laisvės gynėjų diena – kovojusių už Tėvynės laisvę paminėjimas šv. Jurgio parapijos tikintiesiems prasidėjo Šv. Mišiomis, kurias aukojo klebonas Artūras Stanevičius. Prisimindami šią skaudžią 1991 metų Lietuvai dieną meldėmės už gyvus ir mirusius Lietuvos Laisvės gynėjus.

Plačiau


 

2019-01-11Pelėdnagiuose prisimintas Sausio 13-osios didvyris

Kėdainiai per Sausio 13-osios įvykius yra netekę dviejų kraštiečių − Vytauto Koncevičiaus ir Alvydo Kanapinsko. Jų kapai yra Kauno gatvės kapinėse. Ten Sausio 13 d. 13 val. bus padėta gėlių, uždegtos žvakelės. O šiandien Pelėdnagiuose pagerbtas ten gyvenusio V. Koncevičiaus atminimas.

Plačiau


 

2019-01-08 Atsisveikinimas su Kazimieru Dobrovolskiu

Šiandien mes pagerbiame krikščionį, gerų darbų ir maldos žmogų Kazimierą Dobrovolskį, švelniai parapijiečių vadinamą Kaziuku. Pagerbiame savo parapijietį visada nešusį ramybę ir meilę, kurio veide visada švietė šypsena. Dabar jau sakome – buvo. Jis buvo visada pasiruošęs visiems padėti, pamokyti, užtarti malda.

Plačiau


 

2019-01-06 Trijų Karalių šventė

Gimusį Jėzų aplankė Trys Karaliai. Kiekvienas  Karalius Betliejuje gimusiam Jėzui įteikė po dovaną: Melchioras - auksą, Kasparas - smilkalus ir Baltazaras mirą. Kaip ir kasmet, šventieji Karaliai nešini dovanomis apsilankė šv. Jurgio bažnyčioje.

Plačiau

 

 

Daugiau naujienų rasite čia


 

 
 
 
 spausdinti