Parapijos jaunimas spausdinti
Esu Monika Vekrikaitė, man 16 metų.

Džiaugiuosi, kad nuo mažens į bažnyčią eiti mane ragina močiutė ir mama. Jos nuo pat mažų dienų buvo vedamos į bažnyčią, todėl ir mane jos taip pat auklėja.

Šv. Jurgio bažnyčia yra mano parapija, aš aktyviai ir sąmoningai dalyvauju Šventosiose Mišiose, priimu sakramentus, įsitraukiu į įvairias veiklas organizuojamas parapijoje. Šventosiose Mišiose skaitau skaitinius, giedu parapijos jaunimo chore, kai galiu dalyvauju Švenčiausiojo Sakramento Adoracijoje.

Bažnyčioje man patinka. Bendruomenės žmonės yra labai draugiški, greitai randa bendrą kalbą, nes visų tikslas vienas – garbinti Dievą.

Priėmus Sutvirtinimo sakramentą aš gavau antrą vardą – Izabelė, jis man patinka net labiau nei pirmasis, įgijau daug naujos patirties. Besiruošdama išmokau daug naujų giesmių, atradau gyvenimo prasmę ir džiaugsmą. O svarbiausiai supratau, kad Dievas mane tikrai labai myli ir pati įgijau drąsos  nešti Kristaus dovanojamą Šviesą į pasaulį.

Labai kviečiu visus jaunus žmones ateiti, ruoštis ir priimti Sutvirtinimo sakramentą mūsų bažnyčioje, nes čia puiki bendruomenė ir vadovės. Sutvirtinimas - tai labai svarbus įvykis gyvenime, kuris tikrai pakeis jūsų mąstymą apie Dievą ir sustiprins tikėjimą.