Informacija » Naujienų archyvas spausdinti
2018-06-10 Bažnyčioje eksponuojama paroda „Odos žydėjimas“

Sekmadienį po Šv. Mišių klebonas Artūras Stanevičius pakvietė parapijiečius susipažinti su įdomių ir meniškų darbų parodos autorėmis bei apžiūrėti parodą.

Kėdainių bendruomenės socialinio centro „Bitučių klubas“, kuriam priklauso dešimt moterų bažnyčioje eksponuoja odos darbų parodą „Odos žydėjimas“. Parodoje įvairūs meniški darbai iš odos: medžiai, žmonės, gėlės, abstrakcijos... Paveikslai iš odos įvairiaspalviai ir  nuotaikingi.

Šioje parodoje savo kūrybinius darbus eksponuoja keturios moterys: Ksaverija Kišonienė, Elena Šniurevičienė, Nijolė Butrimienė ir Danutė Memeniškienė.

Ksaverija Kišonienė pasakoja, kad pirmiausia gimsta mintis ir tik po to prasideda darbas. „Stebint gatvės muzikantus gimė mintis padaryti paveikslą, kuriame pavaizdavau berniuką su gitara. Muzika mūsų šeimoje nesvetima, Anūkas Edvinas Kišonas muzikuoja studijoje „HAUSOL“. Spalvas baltą ir juodą derinau mąstydama apie žmogaus gyvenimą,“ – kalbėjo Ksaverija.

Moterys vaikšto į pamokėles, kurios vyksta pirmadieniais. Savo mokinių pasveikinti į bažnyčią atėjo ir jų mokytoja Kėdainių bendruomenės socialinio centro užimtumo specialistė Milda Verkauskienė.

 

                                                                                  Genė Sereikienė

 Nuotraukos straipsnio autorės ir Genovaitės Matusevičienės