Apie mus spausdinti
2020-07-07 Šventiška šeštoji poezijos šventė Kėdainiuose

Apie mus rašo Aukštaitijos internetinė naujienų agentūra aina.lt.

plačiau
 
2018-02-14 100 širdžių maldų už tėvynę Lietuvą

Kėdainių Šv. Jurgio parapija kviečia įvairių švietimo, kultūros, medicinos ir kitų įstaigų, organizacijų, bendruomenių kolektyvus, šeimas bei pavienius asmenis jungtis prie idėjos „100 širdžių maldų už tėvynę Lietuvą“.

plačiau
 
2018-02-12 Pilietinė akcija „Laisvės šviesai – 100 valandų“ įsibėgėja (FOTOGALERIJA)

Visuomeninis judėjimas „Mūsų krašto sėkmei“ sekmadienį pradėjo pilietinę akciją „Laisvės šviesai – 100  valandų“. Šv. Jurgio bažnyčioje buvo pašventinta 100 akcijos žvakučių, kurios per simbolinį 100 valandų, nuo sekmadienio iki vasario 16-osios, bus uždegtos ant kovotojų už Lietuvos laisvę kapų, prie Laisvės paminklų ir kitose atmintinose istorinėse vietose visame rajone.  

plačiau
 
2018-01-31 Lietuvos varpų likimai

Penktoji laida iš ciklo „Lietuvos varpų likimai“, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui. Lankysimės Kėdainių Šv. Jurgio bažnyčios varpinėje, kurioje apie varpų likimus pasakos dailės istorikas dr. Gintautas Žalėnas.

plačiau
 
Kėdainiuose paminėta Pasaulinė gyvūnų diena

Vaizdo įrašas

plačiau
 
Dvasinga vasaros poezijos šventė Kėdainiuose

Liepos 9 d. (sekmadienį) Kėdainiuose vyko trečioji vasaros šventė  „Ten, kur poezija virsta malda“. Atvyko literatai iš Pakruojo, Panevėžio, Radviliškio rajonų ir Kėdainių. Iš Panevėžio rajono literatų klubo „Polėkis“ į poezijos šventę nuvyko klubo prezidentas Stanislovas Grigas ir tarybos narė Ona Striškienė.

plačiau
 
Varpas skelbs Viešpačiui šlovę

Paskutinis spalio sekmadienis tapo neeiliniu ne tik Šv. Jurgio parapijos žmonėms, bet ir visai Kėdainių miesto bendruomenei. Didele švente, istoriniu įvykiu tapo bažnyčios varpo pašventinimas ir pirmas naujojo Kauno arkivyskupijos ganytojo arkivyskupo metropolito Liongino Virbalo SJ atvykimas į parapijos bendruomenę.

plačiau
 
Bažnyčios vaikai

Straipsnis spausdintas žurnale  „Artuma" 2009m. 9 nr.

plačiau
 
Kėdainių šv. Jurgio bažnyčia

Kėdainių šv. Jurgio yra viena iš seniausių ir įdomiausių vėlyvosios gotikos bažnyčių Lietuvoje, pastatyta XV amžiaus pirmoje pusėje.

plačiau