Informacija » Naujienų archyvas spausdinti
Kilni mokytojų iniciatyva – nepamirštama patirtis vaikams

Kėdainių mokykla – darželis „Obelėlė“ kruopščiai ruošėsi Lietuvos Valstybės atkūrimo dienos - vasario 16-osios paminėjimui. Jau prieš savaitę šios ugdymo įstaigos koridoriuose skambėjo tautinė muzika, vaikai mokėsi eilėraščius, repetavo lietuvių tautines dainas, ruošė programėlę.

Kiekvieną atėjusį į šią ugdymo įstaigą pasitiko vaikų piešinių ir darbelių paroda apie Lietuvą. Ugdytojos, vadovaujamos direktorės Renatos Zigmantavičienės mąstė, kaip sujungti kaimynines bendruomenes į vieną gražų nusiteikimą šiai šventei. Pagaliau sugalvojo, kad reikia aplankyti visas Vilainių bendruomenes. Kepė pyragus, juos puošė tautiniais ženklais, į ryšulėlius dėliojo pačių užaugintą arbatą, rašė sveikinimus.

Mokytojos: Laima Lukoševičienė su antrokais Meida ir Ajumi bei Audronė Jonavičienė drauge su priešmokyklinio ugdymo ugdytine Sofija prieš vasario 16 - osios šventę išvyko į Vilainių bendruomenes.

Geranoriai nepamiršo ir savo parapijos Šv. Jurgio bažnyčios, kur susitiko su klebonu Artūru Stanevičiumi visada maloniai bendraujančiu su m/d „Obelėlė‘‘ bendruomene ir bažnyčioje esančiais maldininkais: Marijos legionierėmis, Caritas grupe, adoruotojomis, Gyvojo Rožyno kalbėtojomis.

Vaikai apsirengę tautiniais rūbais deklamavo eiles, mokytojos sveikino kleboną ir parapijiečius su artėjančia Lietuvos Valstybės atkūrimo diena.

Po to visi susėdome prie palaiminto stalo, užsidegėme žvakelę ir dalijomės mokytojos Astos Jasiūnienės labai gardžiu keptu pyragu bei būsimos šventės nuotaikomis. Maloni ir įsimintina valanda visiems aplankytiems ir juos lankiusiems bei graži, nepamirštama patirtis m/d „Obelėlė“ ugdytiniams.

                                                        

Genė Sereikienė

Nuotraukos mokytojų Audronės Jonavičienės, Laimos Lukoševičienės ir straipsnio autorės