į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Parodos
Pirmasis Advento sekmadienis

Kėdainių šv. Jurgio parapijos jaunimas į tradicines pasirengimo Sutvirtinimo sakramentui  pamokas atėjo nešini ne tik Advento vainikais rankose, bet ir vedini broliais, sesėmis, tėveliais, močiutėmis, draugais...

 

Plačiau

 
 
Bažnyčios šventoriuje tapybos pleneras

Kol dar vasara neišbėgo į rudenį stabtelėjome pasidžiaugti gamta, pasigrožėti jos tapytu vasaros peizažu ir patys pabandyti piešti. Penktadienį po Šv. Mišių, kurias aukojo klebonas Artūras Stanevičius ir adoracijos palaiminti klebono krašto literatai rengėsi tapybos plenerui.

 

Plačiau

 
 
Bažnyčioje eksponuojama paroda „Odos žydėjimas“

Sekmadienį po Šv. Mišių klebonas Artūras Stanevičius pakvietė parapijiečius susipažinti su įdomių ir meniškų darbų parodos autorėmis bei apžiūrėti parodą.

 

Plačiau

 
 
Bažnyčioje Advento vainikų paroda

Vos prieš kelias dienas sulaukėme pirmojo sniego. Atėjo žiemos laikotarpis, o jame atvėrė duris liturginių metų ratas.

 

Plačiau

 
 
Dailės darbų paroda bažnyčioje

Kėdainių Šv. Jurgio bažnyčioje jau tapo įprasta rengti įvairias parodas. Pirmąją fotografijų parodą čia surengė rašytojas Gasparas Aleksa. Be fotografijos parodų dar buvo eksponuojamos karpinių, tapybos ir margučių parodos.

 

Plačiau

 
 
Apie Adventinius karpinius

Adventas ir Kalėdos – ne tik ramių apmąstymų, bet ir karštligiško darbo metas. Tada šeimose meistraujama, kepama ir dirbami kiti darbai. Patalpos puošiamos šventiškai, dekoruojamos pačių nusipintais Advento ar durų vainikais, langai – paveikslėliais ir rankdarbiais ar kitomis judančiomis figūromis.

 

Plačiau

 
 
Parodos ,,Karpinių Gyvenimas” autorės prisistatymas

Mano hobis – įvairaus pobūdžio meno darbai: tapyba ant šilko, batika, lipdymas, siuvinėjimas, nėrimas vašeliu, mezgimas, aliejinė tapyba, popieriaus plastika, skulptūros iš šieno, meninis vilnos vėlimas, šiaudinių sodų rišimas, floristikos darbai.

 

Plačiau

 
 
Bažnyčioje - fotografijų paroda

Kėdainių švento Jurgio bažnyčioje balandžio dešimtą dieną po sekmadieninių Šventųjų Mišių neskubėjome išeiti. Rinkomės pasidžiaugti Genutės Sereikienės foto paroda ,,Akimirkų būsena“. Bičiulių šypsenos ir gėlių puokštės, gražūs žodžiai tikybos mokytojai, krašto literatei, foto menininkei Genutei buvo dovanojami apžiūrėjus jos fotografijas. 

 

Plačiau