Informacija » Naujienų archyvas spausdinti
Labdaros ir paramos fondas „Viltis–Vikonda“ ir vėl sukvietė Kėdainių senjorus

Bendrai maldai šventinio renginio metu susirinkusiuosius pakvietė Šv. Jurgio parapijos klebonas Artūras Stanevičius.

plačiau
 
Rotušėje apdovanoti konkurso „Gražiausiai tvarkoma aplinka“ nugalėtojai

Džiaugiames, kad gražiai tvarkomos Kėdainių miesto seniūnijos aplinkos: įmonės, įstaigos, organizacijos kategorijoje tapo nugalėtojais - Kėdainių Šv. Jurgio bažnyčios, klebonas – kunigas Artūras Stanevičius, Šėtos g., Kėdainiai.

plačiau
 
Dvylika autorių fotografijose pateikė savo Kėdainių matymą

Dvylika autorių fotografijose pateikė savo Kėdainių matymą. Didžiuojamės, kad viena iš jų yra mūsų Kėdainių šv. Jurgio parapijos katechetė, Marijos legiono vadovė, Tikybos mokytoja Genė Sereikienė.

plačiau
 
Bažnyčioje Advento vainikų ir šiaudinių sodų paroda

Šv. Jurgio bažnyčioje Advento vainikų parodos ir jų šventinimas jau tapo tradicija. Beveik prieš dešimtmetį klebonas paragino parapijiečius pirmąjį Advento sekmadienį atsinešti į bažnyčią Advento vainikus pašventinimui. Vėliau jiems buvo sukalti trijų pakopų stendai, todėl vainikai gražiai įsikomponavo bažnyčios aplinkoje stebindami savo įvairove.

plačiau
 
Pirmasis Advento sekmadienis

Kėdainių šv. Jurgio parapijos jaunimas į tradicines pasirengimo Sutvirtinimo sakramentui  pamokas atėjo nešini ne tik Advento vainikais rankose, bet ir vedini broliais, sesėmis, tėveliais, močiutėmis, draugais...

plačiau
 
Kėdainių profesinio rengimo centre vyko ‎Susitikimas - diskusija "Darbdaviai - Socialiniai partneriai"

Į šiuos susitikimus kasmet yra kviečiamas gerbiamas Kėdainių šv. Jurgio parapijos klebonas Artūras Stanevičius.

plačiau
 
Pašventintos naujos patalpos šauliams

Kėdainių Povilo Lukšio šaulių 205-osios kuopos nariai pagaliau turi savas patalpas, kuriose galės rinktis ir bendrauti. Skongalio gatvėje (buvusiame “Vaivorykštės” vaikų darželyje) esančiame pastate kuopai patalpas skyrė Kėdainių rajono savivaldybė.

plačiau
 
Pašventintas naujas „Lifosos" cechas

Naująjį cechą pašventino Kėdainių šv. Jurgio parapijos klebonas A. Stanevičius.

plačiau
 
Kristaus Karaliaus iškilme baigiasi bažnytiniai metai

Nuotraukos

plačiau
 
Dievo šlovinimas giedant

Ruduo nubėgdamas padovanojo vieną kitą gražų sekmadienį. Kviečiant bažnyčios varpui sekmadieniais gatvėse pasirodo šventiškai apsirengę parapijos tikintieji. Sekmadienis yra šventa diena skirta maldai ir poilsiui. Su tėveliais atskuba katechezės vaikai. Berniukai eina patarnauti prie altoriaus, o mergaitės adoruoti. Jaunimas prisijungia prie bažnyčios choristų. Šventoriuje girdisi, kaip parapijos namuose vyksta bažnyčios choro repeticija.

plačiau
 
1   2   3   4   10  sekantis  >>