Informacija » Naujienų archyvas spausdinti
2019-01-05 Sveikiname bažnyčios vargonininkę Aušrą Giedrienę

Sausio 5 dieną, Kėdainių kultūros centre, Kėdainių šv. Jurgio bažnyčios vargonininkė Aušra Giedrienė šventė savo Josvainių tautinio ansamblio „Auštaras“ kūrybinės veiklos 10-mečio šventę, kurią pavadino „Saulala riduolėla“.

plačiau
 
2018-12-25 Šventų Kalėdų dieną bažnyčioje apsilankė Kalėdų senelis

Pirmąją Šventų Kalėdų dieną tikintieji rinkosi bažnyčioje pasveikinti gimusio Kūdikėlio Jėzaus. Šeimos su vaikučiais būriavosi prie Prakartėlės.

plačiau
 
2018-12-24 Bernelių Šv. Mišios Kūčių vakaro tyloje

Šeimos pavalgę Kūčių vakarienę skubėjo į Bernelių Šv. Mišias padėkoti, kad sulaukė Kristaus Gimimo šventės ir pritarti Angelų giesmėms. Net mažiausieji šeimos nariai drauge su tėveliais atėjo prie Prakartėlės.

plačiau
 
2018-12-20 Malda, pagarba ir atmintis Labūnavos bokšto aukoms

Įdomus statinys, pamanytų Labūnavos keliu pravažiuojantis ir šios vietovės nežinantis keleivis vos pažvelgęs į Labūnavos dvaro bokštą. Jau 72 metai praėjo nuo čia vykusių kruvinų kautynių. Tremtinių ir politinių kalinių Kėdainių skyriaus vado Jono Šleževičiaus rūpesčiu buvo suorganizuotas bokšte žuvusiųjų paminėjimas.

plačiau
 
2018 m. gruodžio 16-ąją švenčiame III Advento sekmadienį

Po Šv. Mišių šv. Jurgio bažnyčioje vyko literatūrinė-muzikinė kompozicija „Advento rimtyje-Kalėdų laukimas“. Programą atliko Kėdainių miesto mišrus vokalinis instrumentinis ansamblis „SENAMIESTIS“. Vadovė Nijolė Bajoriūnienė.

 

plačiau
 
2018-12-15 Bendradarbiavimas puoselėjant dvasines vertybes

Graži draugystė ir bendradarbiavimas sieja Kėdainių šv. Jurgio bažnyčios bendruomenę, kūrybos žmones su Kėdainių lenkų draugijos vadove poete Irena Duchovska bei visais lenkų draugijos nariais.

plačiau
 
2018-12-11 Labdaros ir paramos fondas „Viltis–Vikonda“ padėkojo geradariams

Visus geradarius susirinkusius į „Gerumo spindulių vakarą" palaimino Kėdainių šv. Jurgio parapijos klebonas Artūras Stanevičius.

plačiau
 
2018-12-09 Pašventinta Kėdainių šv. Jurgio bažnyčios Marijos legiono vėliava

Gruodžio 9 dieną į Kėdainių šv. Jurgio bažnyčią rinkosi Marijos legiono legionierės, maldos pagalbininkai, svečiai. Klebonas Artūras Stanevičius, kuris yra ir Marijos legiono dvasinis vadas aukojo Šv. Mišias už Marijos legiono legionieres, maldos pagalbininkus, svečius, parapijiečius.

plačiau
 
2018-12-07 Labdaros ir paramos fondas „Viltis–Vikonda“ ir vėl sukvietė Kėdainių senjorus

Bendrai maldai šventinio renginio metu susirinkusiuosius pakvietė Šv. Jurgio parapijos klebonas Artūras Stanevičius.

plačiau
 
2018-12-07 Rotušėje apdovanoti konkurso „Gražiausiai tvarkoma aplinka“ nugalėtojai

Džiaugiames, kad gražiai tvarkomos Kėdainių miesto seniūnijos aplinkos: įmonės, įstaigos, organizacijos kategorijoje tapo nugalėtojais - Kėdainių Šv. Jurgio bažnyčios, klebonas – kunigas Artūras Stanevičius, Šėtos g., Kėdainiai.

plačiau
 
2018-12-02 Bažnyčioje Advento vainikų ir šiaudinių sodų paroda

Šv. Jurgio bažnyčioje Advento vainikų parodos ir jų šventinimas jau tapo tradicija. Beveik prieš dešimtmetį klebonas paragino parapijiečius pirmąjį Advento sekmadienį atsinešti į bažnyčią Advento vainikus pašventinimui. Vėliau jiems buvo sukalti trijų pakopų stendai, todėl vainikai gražiai įsikomponavo bažnyčios aplinkoje stebindami savo įvairove.

plačiau
 
2018-12-02 Pirmasis Advento sekmadienis

Kėdainių šv. Jurgio parapijos jaunimas į tradicines pasirengimo Sutvirtinimo sakramentui  pamokas atėjo nešini ne tik Advento vainikais rankose, bet ir vedini broliais, sesėmis, tėveliais, močiutėmis, draugais...

plačiau
 
2018-11-25 Kristaus Karaliaus iškilme baigiasi bažnytiniai metai

Nuotraukos

plačiau
 
2018-11-30 Dvylika autorių fotografijose pateikė savo Kėdainių matymą

Dvylika autorių fotografijose pateikė savo Kėdainių matymą. Didžiuojamės, kad viena iš jų yra mūsų Kėdainių šv. Jurgio parapijos katechetė, Marijos legiono vadovė, Tikybos mokytoja Genė Sereikienė.

plačiau
 
2018-11-20 Kėdainių profesinio rengimo centre vyko ‎Susitikimas - diskusija "Darbdaviai - Socialiniai partneriai"

Į šiuos susitikimus kasmet yra kviečiamas gerbiamas Kėdainių šv. Jurgio parapijos klebonas Artūras Stanevičius.

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  17   18   19   20   21   22   23   30  sekantis  >>