į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Informacija » Naujienų archyvas
2018-09-02 Šv. Mišios už parapijos Marijos gyvojo rožyno kalbėtojus

Nuotraukos

plačiau
 
2018-08-26 Į naujus mokslo metus prašant Dievo palaimos

Rytas dengiasi rūkais, o žemė kvepia rudeniu. Gėlės vis dar nori žydėti, o bitės dar ieško medaus jų žieduose. Krūmokšnius nukloja voratinkliai. Sveikinamės su rudeniu. Pamaniau, kad gyvenimo bėgsmo tikriausiai nejaučia vaikai. Klausiu trečiaklasių: „Ar norite į mokyklą?“ – atsako: „Norim“. Įdomu vaikams vėl susitikti jaukiose klasėse ir dalintis vasaros potyrių įspūdžiais.

plačiau
 
2018-08-23 Baltijos kelio dienos paminėjimą pradėjome Šv. Mišiomis

Kaip ir kasmet į šv. Jurgio bažnyčią Baltijos kelio dieną rinkosi parapijiečiai ir svečiai. Baltijos kelio 29 – ųjų metinių Šv. Mišias aukojo klebonas Artūras Stanevičius.

plačiau
 
2018-08-19 Sekmadienį meldėmės žvakelių aukotojų intencijomis

Nuotraukos

plačiau
 
2018-08-15 ŽOLINĖ

Kada žiedai pilni lietaus, o kamanės užmiega saulėgrąžų žiedlapiuose, šventoriuje susitinka rankų šiluma ir gerumas - švenčiame Žolinę - Švč. Mergelės Marijos Dangun Ėmimo iškilmę.

plačiau
 
2018-08-15 Žolinės - Švenčiausios Mergelės Marijos Ėmimo į Dangų iškilmės

Nuotraukos

plačiau
 
2018-08-10 Bažnyčios šventoriuje tapybos pleneras

Kol dar vasara neišbėgo į rudenį stabtelėjome pasidžiaugti gamta, pasigrožėti jos tapytu vasaros peizažu ir patys pabandyti piešti. Penktadienį po Šv. Mišių, kurias aukojo klebonas Artūras Stanevičius ir adoracijos palaiminti klebono krašto literatai rengėsi tapybos plenerui.

plačiau
 
2018-08-12 Sekmadienio Šv. Mišios ir filmas „Pranciškus-popiežius iš Naujojo pasaulio“

Nuotraukos

plačiau
 
2018-08-02 Porciunkulės – Švč. Mergelės Marijos Angelų Karalienės iškilmė

Štai ir paskutinis šių metų vasaros mėnuo, kuris prasidėjo Porciunkulės atlaidais, atveriančiais visų atlaidų duris. Porciunkulės atlaidus galima pelnyti kiekvienoje pasaulio katalikų bažnyčioje atlikus išpažintį, priėmus Šventąją Komuniją, pasimeldus už Popiežių ir Bažnyčią.

plačiau
 
2018-07-27 Tradicinė gegužinė parapijiečių sode

Gražią ir šiltą vasaros popietę po penktadieninių Šv. Mišių šv. Jurgio bažnyčioje, kurias aukojo klebonas Artūras Stanevičius vykome į Paobelės kaimą.

plačiau
 
2018-07-15 Karmelio Kalno Švč. Mergelės Marijos šventė

Į Karmelio Kalno Švč. Mergelės Marijos šventę (Škaplierinę) Šv. Jurgio bažnyčioje rinkosi gegužę priėmę Pirmąją Komuniją vaikai. Pirmiausia jie išsirikiavo prie klausyklos atlikti išpažinties norėdami apvalyti savo sielas nuo nuodėmių.

plačiau
 
2018-07-08 „Jėzaus istorija vaikams” dalyvavusiems šventosiose Mišiose

Visi įpratome, kad vasara yra atostogų metas. Visi pastebėjome, kad bažnyčiose gerokai mažiau žmonių ypač jaunimo. Natūralu, kad jauni žmonė išvykę su šeimomis atostogauja, vasarą leidžia stovyklose, pas senelius… Svarbu, kad mes patys nepaskelbtume sau atostogų su Dievu.

plačiau
 
2018-07-06 Didžiuojamės savo parapijos patrijotiškumu

Bažnyčios bendruomenė 21 valandą taip pat su džiaugsmu rinkosi Kėdainių Rinkos aikštėje ir su visa miesto bendruomene bei viso pasaulio lietuvias giedojo Lietuvos Himną.

plačiau
 
2018-07-06 Šventėme Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo – Valstybės dieną

Nuotraukos

plačiau
 
2018-07-01 Parapija džiaugiasi pastoracinės tarybos narės Genės Sereikienės apdovanojimu

Liepos 1 diena Kėdainių šv. Jurgio bažnyčioje - Džiaugsmo diena. Šią dieną visi susirinkome į šventąsias Mišias dėkoti Viešpačiui ir pasveikinti mūsų parapijietės, pastoracinės tarybos narės, tikybos mokytojos, parapijos katechetės, Marijos legiono vadovės, Kėdainių krašto literatų sambūrio vadovės Genės Sereikienės. Ji Birželio 24 d., švenčiant dangiškojo globėjo Šv. Jono Krikštytojo šventę, Arkivyskupijos dienos proga buvo apdovanota  arkivyskupo metropolito Liongino Virbalo aukščiausiu arkivyskupijos garbės ženklu – Šiluvos Dievo Motinos medaliu.

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  27   28   29   30   31   32   33   sekantis  >>